Виставка сакрального живопису Любомира Мартинюка

Велика експозиція живопису Любомира Мартинюка )Івано-Франківськ, Київ) відкриється одразу у кількох залах ДІКЗ “Межибіж”.

“Через красу квітів Бог наповняє наші серця радістю, любов’ю та натхненням. Коли вдивляєшся в ріку кольорів, що мерехтять змінюючись на сонці, коли кожна пелюстка квітки неначе промовляє до тебе, то серце тане від неповторності побаченого. Саме неповторність Божої краси – це те чим наповнена кожна мить нашого життя. Цю мить побачить лише серце, яке здатне охопити весь світ, серце народжене від Бога, через яке Бог продовжує творити вічну красу для людей”, – каже Любомир Мартинюк. Виставка його картин у жанрі флористики вже експонується у Меджибізькій фортеці.

Однак експозиція, яку побачать відвідувачі зараз – зовсім нова. На полотнах, деякі з яких монументального формату, Любомир Мартинюк веде глядача у світ християнської духовності. Головна особа картин – Ісус Христос. Для експозиції з образами Христа у заповіднику виділено окрему залу. І навіть у замковій церкві св. Миколая парафіяни бачитимуть картини художника.

Довідка:

Народився Л.Мартинюк 5 серпня 1980 року в смт. Солотвино Богородчанського району Івано-Франківської області. Навчався у Косівському коледжі декоративно-прикладного мистецтва ім.В. І. Касіяна на відділі художнього розпису 1995-1998рр.

Закінчив Львівську національну академію мистецтв, відділ сакрального та монументального живопису 2004році. З 1998 року беру активну участь в персональних та збірних виставках Івано-Франківська, Львова, Києва, Черкас.

Жанри творів художника – це пейзажі, натюрморти, флористика, сюжетний та архітектурний живопис. Його роботи є в багатьох приватних колекція Києва, України та за кордоном.