Виставка присвячена пам’яті Галини Кирилівни Медведчук

IMG_2846

З 16 січня 2017 р. у Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж” проводиться тимчасова тематична виставка книг і друкованих видань, рукописів та фотоматеріалів присвячена пам’яті краєзнавця, етнографа, ветерана нашого закладу Галини Кирилівни Медведчук (29.12.1946 – 06.01.2017).

IMG_2847

В центрі виставки наукові співробітники ДІКЗ “Межибіж” розмістили фото Галини Кирилівни, її грамоти, подяки та дипломи.

IMG_2848

Ліворуч розташовані праці Галини Кирилівни, збірники в яких опубліковані її статті та рукописи праць.

IMG_2849

Праворуч – вишиті нею рушники та серветки.

IMG_2850

Для працівників заповідника світлий образ Галини Кирилівни назавжди залишиться в пам’яті як приклад відданості музейній справі. Вона присвятила праці на цій ниві 33 роки. Завдяки Галині Кирилівні створена етнографічна колекція музею. Вона не лише захоплювалася красою української народної вишивки, але і сама майстерно вишивала, використовуючи різні техніки.

 

IMG_2851

На фото: Вручення грамоти Галині Кирилівні Медведчук під час святкування 20-річчя з часу відкриття музею у Меджибізькій фортеці. Зліва направо – екскурсовод Меджибізького відділу Вероніка Григорівна Візнюк, директор Хмельницького обласного краєзнавчого музею Олена Василівна Ільїнська, доглядач Ганна Іванівна Блонська, науковий співробітник Галина Кирилівна Медведчук, екскурсовод Станіслава Броніславівна Назаришина, завідувач Летичівським районним відділом культури Василь Васильович Слободянюк (1991 р.)

IMG_2854

Відзнака за подвижництво у збереженні та популяризації етнокультурної спадщини (2012 р.)

 

IMG_2855

Диплом заслуженого працівника ДІКЗ “Межибіж”

 

IMG_2856

Серветки вишиті гладдю та в’язані гачком, рушник вишитий хрестиком

 

IMG_2857

Рукописи праць Галини Кирилівни із архіву ДІКЗ “Межибіж”