Волонтери фронту і тилу побували у Меджибожі

19 лютого 2016 р. У Меджибізькому дитячому будинку-інтернаті відбулася зустріч співробітників ДІКЗ “Межибіж” і добровольців АТО, бійців “Правого сектору”, які шефствують над дітьми з особливими потребами.

Бійці-добровольці не тільки дають дітям таке необхідне спілкування і відчуття турботи, а й потужно допомагають в облаштуванні побуту інтернатівців. Минулого року власним коштом вони по сучасному обладнали санітарно-гігієнічний блок для вихованців – той, який донедавна, певно, пам’ятав ще часи царизму. Зараз ведуться ремонтні роботи у кухонному блоці. А наступною у плані волонтерів-бійців є міні-ферма, яку вони хочуть створити благодійним коштом для вихованців інтернату і таким чином дати їм можливість по мірі сил долучитися до навколишнього життя.

З історико-культурним заповідником “Межибіж” добровольців також пов’язує давня дружба. Завдяки їм у заповіднику створено колекцію предметів і масогабаритних макетів озброєнь, які застосовуються в боях за суверенітет і територіальну цілісність України.

Гості також відвідали Меджибізьку фортецю, ознайомилися з музейними експозиціями і підсумками минулого сезону археологічних досліджень. Колектив Державного істоико-культурного заповідника “Межибіж” передав бійцям АТО у подарунок поетичні збірники – книги поезій лауреата Шевченківської премії Павла Гірника “Посвітається”. Тепер поезія цього незвичайного, щирого поета надихатиме бійців на фронті.