Так здобувалася Соборна Україна. Книжкова виставка в ДІКЗ “Межибіж”

16121715_1273272576075270_869695898_o

Про нелегкий шлях до єдиної України, який довелося долати століттями, розповідає відвідувачам ДІКЗ “Межибіж” виставка наукової, краєзнавчої та публіцистичної літератури, яку відкрито до Дня Соборності України.

Відвідувачам Меджибізької фортеці та учням шкіл місцевої територіальної громади презентовано низку видань, присвячених історії нашої країни від часів Київської Русі, численних війн з іноземними загарбниками, розділам українських земель між наддержавами та падінню цих імперій.  Особливо драматичними є історичні оповіді про період Української революції 1917-1921 років, сторіччя якої відзначається у 2017 році. Злиття воєдино розірваних віками земель одного великого народу, важкі пошуки власного шляху і відчайдушні спроби оборонити своє право на власну державу у боротьбі проти нового імперіалізму – цього разу більшовицького.

Особливого значення такі книжкові виставки набули в наші дні, коли Україна яерез чверть століття після здобуття Незалежності знов змушена боронити свою цілісність та суверенітет. Знати – означає пам’ятати, розуміти та перемагати.

З Днем Соборності, дорогі співвітчизники!