Святий Миколай у Меджибізькій фортеці. Дитяче свято

IMG_4155

Велике свято до дня святого Миколая влаштувала для дітей Меджибожа, Требухівців і Ставниці недільна школа “Зерна добра”, яку нещодавно спільно створили парафія замкової церкви св. Миколая і колектив ДІКЗ “Межибіж”.

IMG_4211

IMG_4215

Цікава розповідь отця Петра Леськів про земне життя святого Миколая та історію його шанування у світі та в Україні, весела вистава юних акторів з Требухівської загальноосвітньої школи, мультфільми, пісні та численні конкурси покликали до етнографічного залу історико-культурного заповідника дітей їхніх батьків, бабусь з дідусями та вчителів.

IMG_4206IMG_4270

А ще – традиційні подарунки до дня святого Миколая: солодощі, які передали малечі давні друзі Меджибізької фортеці – Хмельницька міська перша аптека і кафе-бутік “Еклер”.

Солодкі гостинці від Меджибізької фортеці дарує Літописець

Навіть сам “святий Миколай”, роль якого виконував юний актор, отримав фірмового фортечного солодкого коржика від свого помічника – Літописця. А у конкурсах на спритність, кмітливість та ерудованість разом із знанням шкільної науки взяли участь усі юні гості.

IMG_4299

Найцікавішим “миколаєвим” подарунком для учнів недільної школи “Зерна добра” стали глиняні пташки, які діти власноруч виготовили на одному з занять під керівництвом майстра-гончара Миколи Величка. Ці перші керамічні дитячі твори майстер щойно випалив у печі, і тепер хлопчики та дівчата матимуть незвичайну пам’ятку на довгі роки.