Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/mezhibozh/domains/mezhibozh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку

Виходячи з Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою об`єднання зусиль науковців, краєзнавців, підприємницьких кіл та громадськості, спрямованих на культурний і соціально-економічний розвиток громад через розвиток туризму, управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 9 червня 2017 року проводять ХVII науково-краєзнавчу конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку».

 

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Культурна спадщина як туристичний продукт: місія, методологія, практична реалізація. Досвід України, Європи, світу.

2. Туризм як євроінтеграційний чинник Меджибожа, Хмельницької області, України.

3. Туризм як інструмент формування загальнонаціонального культурного простору та ідентичності.

4. Меджибіж на перетині етносів, культур, релігій, внутрішніх і зовнішніх туристичних потоків. Туристичні перспективи Меджибожа, Хмельниччини, України.

 

Заявлені тематичні блоки не є вичерпними і можуть доповнюватися.

Робочі мови конференції – українська, польська, російська.

Оргкомітет науково-краєзнавчої конференції приймає наукові доповіді з обов’язковим дотриманням таких вимог: обсяг до 16 сторінок формату А-4 (стиль «звичайний», формат Word розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,0, вирівнювання – по ширині. Розміри полів: верхнє і нижнє 20 мм, ліве – 30, праве – 15), наявність анотації і ключових слів (3-10 слів) мовою статті та англійською мовою. Оргкомітет залишає за собою право відхилення статей, поданих з недотриманням визначених вимог.

Можливі додатки – ілюстрації у форматі JPEG, роздільна здатність не менше 300 dpi, підписи до них.

Посилання на джерела подаються в квадратних дужках [1], [2, с.3], [4, арк.5], [6; 7]. Список використаних джерел подавати в порядку згадування в тексті і відповідно до вимог ДСТУ щодо бібліографічного опису джерел та літератури.

 

Увага! Збірник матеріалів конференції буде видано як у друкованому, так і в електронному вигляді на сайті ДІКЗ “Межибіж”http://mezhibozh.com/ .

 

У зв’язку з цим для включення доповіді до збірника кожному автору необхідно ознайомитися з умовами Ліцензійного договору про передачу ДІКЗ “Межибіж” невиключної ліцензії, яка дає право на використання твору (опубліковано за посиланням: https://www.facebook.com/notes/державний-історико-культурний-заповідник-межибіж/ліцензійний-договір/844682458991406 ).

 

Матеріали доповідей на CD або DVD носії надсилати до 31 травня 2017 року за адресою: 31530, смт. Меджибіж, Летичівський район, Хмельницька область, ДІКЗ «Межибіж». Також можливе надсилання матеріалів доповідей на е-mail: mezhybizh@ukr.net.

Всі наукові заходи ДІКЗ “Межибіж” у 2017 році