Реконструкція середньовічних битв — на столі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Світ середньовічних битв у мініатюрі відтворювали впродовж двох днів у Меджибізькій фортеці. Тут відбувся черговий етап міжнародного турніру з настільної військово-тактичної гри SAGA .

На шести великих ігрових полях гравці створювали куточки стародавнього світу, в якому серед палаців, сіл та церков, у полях та лісах діють бойові загони та їхні вожді. За певними правилами вони рухаються, зустрічаються, вступають в бій гуртом або влаштовують поєдинки.

Окрім власне гри, цю зустріч шанувальників SAGA було присвячено історичній військовій мініатюрі. Мініатюрні ігрові фігурки об’єднуються у кілька типів, які дуже приблизно можна порівняти з різновидами шахових фігур. Однак, усі фігурки дуже індивідуальні: вони в деталях відтворюють різні види одягу та озброєння своєї епохи, місцевості, суспільного стану.

Гравці складають свої маленькі «армії» впродовж тривалого часу. Також особливі ігрові мініатюри є призами у подібних турнірах, і за володіння ними змагаються гравці.

У цьому етапі турніру з військово-тактичної гри SAGA взяли участь 20 шанувальників історичної реконструкції. Вперше в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» такий турнір відбувся 4-5 жовтня 2016 р. а наступний етап пройде тут 13-16 жовтня 2017 р.