Практику сучасної експозиційної роботи обговорили за круглим столом у Славуті

Працівники Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” взяли участь в круглому столі, присвяченому сучасним методам побудови музейної експозиції. Професійна дискусія музейників відбулася у Славутському історичному музеї з нагоди відкриття його оновленої експозиції.

Директор ДІКЗ “Межибіж” Олег Погорілець відзначив значний чисельний обсяг та розмаїття фондових колекцій, які є у розпорядження славутських колег. Він водночас висловив пропозиції щодо концепції подальшої розбудови експозиції – зокрема, шляхом збільшення площ для тимчасових експозицій. Адже, на думку музейників, динамічність експозиції та її дружність до відвідувача досягається не тільки квестами і майстер-класами, але й динамічними трансформаціями самої експозиції. “Відвідувач цього музею – це насамперед місцевий мешканець та його родина. Тому експозиція не повинна бути цілком статичною. Щоразу, приходячи сюди, славутчани повинні знаходити нові враження, несподіванки, нові цікавинки свого краю”, – зазначив Олег Погорілець.

16358360_10206474923030865_1501287767_n

Державним історико-культурним заповідником “Межибіж” для славутських колег передано науково-краєзнавчі видання заповідника.