Посол Індії відвідав Меджибізьку фортецю

DSCN6719

Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в України Манодж Кумар Бхарті відвідав Меджибізьку фортецю під час візиту на Хмельниччину 27 липня 2018 р.

DSCN6728

Високий гість ознайомився з складною і багатогранною історією Поділля та оглянув музейні експозиції Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, які її представляють. Манодж Кумар Бхарті виявив щиру зацікавленість давніми подіями, які сформували самобутнє історичне, етнічне та культурне середовище нашого краю і залишили свій відбиток в особливостях розбудови унікального фортифікаційного і палацового комплексу XII-XIX століть в Меджибожі.

DSCN6758

Особливою подією, спрямованою на глибше розуміння драматичного минулого України, прагнення до здобуття Незалежності та нинішньої боротьби українців за суверенітет було відвідання Послом Індії музею пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., який діє у Меджибізькій фортеці.

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Індії до Хмельницької області був присвячений економічній співпраці, а також питанням культурної та освітньої взаємодії.