“Подаруй бібліотеці історико-культурного заповідника “Межибіж” книгу” – акція 2015 року розпочалася

Акція “Подаруй бібліотеці історико-культурного заповідника “Межибіж” книгу” проводиться щорічно з метою підвищення престижу освіченого суспільства, акцентування уваги на книзі – фундаментальному надбанні світової цивілізації, традиційному засобі зберігання та передачі знань. Акція спрямована на те, щоб поповнити фонди наукової бібліотеки ДІКЗ “Межибіж” літературою для широкого кола науковців, краєзнавців, читачів (книги з історії, археології, краєзнавства, інших галузей знань, мемуарна, довідкова, інша література, періодичні видання давніх років, видання на електронних носіях тощо).

Даруючи книгу бібліотеці Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, Ви гарантуєте їй тривале життя. А крім того, подароване Вами видання може покласти початок новим великим і маленьким відкриттям, які, як і люди, житимуть покоління за поколінням. Окрім відкритого доступу користувачів наукової бібліотеки, книги, подаровані у ході акції, будуть представлені широкому загалу під час чергової науково-краєзнавчої конференції у ДІКЗ “Межибіж”, на виставці “Книги з добрих рук”.

У ході минулорічної акції бібліотеці ДІКЗ “Межибіж” було подаровано 80 книг. В основному це нові, актуальні видання про сучасні дослідження з історії та краєзнавства.

Щодо благодійної передачі Ваших книг до бібліотеки ДІКЗ “Межибіж” звертайтесь за телефонами (067)7746647, (03857)97123, E-mail mezhybizh@ukr.net або через сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/DerzavnijIstorikoKulturnijZapovidnikMezibiz