#MuseumWeek2016 завершено. ДІКЗ “Межибіж” – в топі українських учасників

CfNXC_5W4AAlojf

Міжнародний музейний флеш-моб у Твіттері ‪#‎MuseumWeek2016‬ завершено! 7 днів, 7 хештегів – 7 тем для твітів про свої музейні установи. 3500 різноманітних музеїв ї заповідників – минулого року було 2825. Серед них – 21 учасник з України (торік нас було лише 9). Мало б бути набагато більше, адже в Україні близько 5000 музеїв державних і недержавних.

У світовому заліку наполеглива боротьба за перше місце у десятці найактивніших точилася між легендарним Британським музеєм і Археологічною зоною Массачукколі (Італія). Щоб попасти у TOP-10, необхідно було не тільки надсилати найбільше твітів на тему дня, а й отримувати найбільше лайків і ретвітів від інших користувачів, вступати у діалоги з учасниками. Змагання йшло з перемінним успіхом, але насамкінець акції British Museum поступився місцем не тільки археологічному заповіднику Massaciuccoli Romana, але й ще одному музею Італії – краєзнавчому музею Museo Sa Corona Arrubia, що на острові Сардинія.

Український TOP-10 найактивніших у Твіттері музеїв очолив… Так, саме ДІКЗ “Межибіж”. І себе показали, і інших подивилися. Маємо нових фолловерів, нові ідеї, нові думки. Це ж така можливість побачити музейний світ інших країн! Наразі чекаємо на офіційні підсумки акції #MuseumWeek2016 – і готуємося до інших медійних ініціатив.

Перегляньте архів акції ‪#‎MuseumWeek‬: http://museumweek2016.org/en/twitter-space/