Медіаграмотність та кібербезпеку – дітям

IMG_9601

Практичний курс медіаграмотності та особистої безпеки в інтернет-просторі розпочали вивчати учні недільної школи “Зерна добра”, яка діє у Меджибізькій фортеці.

“Коли батьки вам купляють комп’ютер або смартфон – що ви насамперед робите? Реєструєтеся і спілкуєтеся у соціальних мережах. А коли люди купляють автомобіль – що вони роблять насамперед? Не сідають одразу їздити, а навчаються безпечному водінню і правилам руху. Тому й ми перед тим, як вчитися поширенню своїх цікавинок в інтернеті, маємо навчитися безпечному поводженню в кіберпросторі”, – так розпочав курс занять заступник директора ДІКЗ “Межибіж” Ігор Западенко.

Першим практичним завданням, яке з допомогою дорослого тренера навчаться робити діти, буде поширення мультфільму “Історії Меджибізького замку”, який вони самі, з допомогою майстрів-медійників з інформаційної агенції “Поряд з вами”, зняли на одному з попередніх занять недільної школи. В основу навчальної програми покладено курс з нових медіа #medianext_ua від МГО “Інтерньюз Україна”, адаптований для юної аудиторії, та курс інтернет-безпеки для дітей та батьків, який кілька років тому розроблено компанією “Київстар”.