Круглий стіл з проблем релігієзнавства проведено в Меджибізькій фортеці

10 вересня  на базі ДІКЗ «Межибіж» в рамках науково-практичної конференції «Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень», яку організовано Хмельницьким національним університетом, відбулось засідання круглого столу на тему: «Нові форми взаємовідносин держави і церкви у контексті розбудови громадянського суспільства в Україні».

333

Участь у засіданні взяли: заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей Владиченко Л. Д., заступник начальника управління – начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Граділь В. В., профільні спеціалісти сектору національностей та релігій управління, провідні науковці – релігієзнавці, представники релігійних громад Української Православної Церкви, Римсько – Католицької Церкви та Євангельських Християн Баптистів.

Актуальність запропонованої тематики конференції зумовила широку географію учасників заходу: Івано-Франківськ, Житомир, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Мюнхен (Німеччина), Одеса, Полтава, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

img_6080

Під час засідання науковці, представники влади та духовенства обговорювали актуальні проблеми державно – церковних відносин, а також практичні рекомендації щодо їх вирішення.
Окрім самого засідання гостям було запропоновано ознайомитись з історією Меджибізької фортеці та старовинного містечка.

За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів, з яким усі охочі можуть ознайомитись у бібліотеці ХНУ, на кафедрі філософії і політології та на сайті конференції http://uakhnu.wix.com/conference.

img_6101