«Марафон сімейних екскурсій» у Меджибізькій фортеці відбуватиметься щотижня

Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» повідомляє, що з 1 липня 2020 р. відвідувачі можуть за бажанням замовити нову послугу «Марафон сімейних екскурсій» щосуботи і щонеділі, а також у дні державних свят.

Вхідний квиток з включеною послугою «Марафон сімейних екскурсій» дає право групі замовити за одне відвідання програму з трьох різних тематичних екскурсій загальною тривалістю 45-60 хвилин без придбання окремого екскурсійного квитка, а також право на самостійний огляд території фортеці, Лицарської вежі та усіх діючих експозицій.

Зараз до програми «Марафону» входять такі екскурсії, кожну з яких проводить окремий екскурсовод:

  • Фортеця – перше знайомство;
  • Екскурсії до підземелля Сенявських;
  • Весь Меджибіж з Лицарської вежі: історії про місто і про особливих людей, що тут жили.

Варто зазначити, що екскурсії до підземелля та з Лицарської вежі проводяться тільки під час «Марафону…»

Вартість вхідних квитків з включеною послугою «Марафон сімейних екскурсій» :

  • для дорослих – 100 грн.;
  • для школярів та студентів – 40 грн.;
  • діти до 6 років у супроводі дорослих – безкоштовно.

Для порівняння – вартість звичайних вхідних квитків до Меджибізької фортеці з самостійним оглядом музейних експозицій становить для дорослих 50 грн., для школярів та студентів 20 грн. За бажанням можна замовити оглядову екскурсію територією фортеці, її вартість – 100 грн. для групи чисельністю до 10 осіб.

Нагадаємо, що у зв’язку з заходами санітарної безпеки на час дії карантину COVID-19 діє обмеження на чисельність груп: не більше 10 осіб. Також обов’язковим є носіння засобів безпеки (масок або респіраторів) на території заповідника.