Незвичайна недільна школа почала працювати в Меджибізькій фортеці

12208322_786026301523689_5456498173707935289_n

При церкві святого Миколая, що знаходиться у Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж”, почала працювати недільна школа “Зерна добра”. Оскільки ця церква є незвичайним храмом, а історичною пам’яткою, то й нова недільна школа є незвичайною. У ній діти навчатимуться не тільки основам християнського віровчення, які викладатиме священник Петро Леськів, під час недільних уроків діти будуть знайомитись з початками історії та етнографії рідного краю, дізнаватись про секрети місцевого тваринного і рослинного світу, ходитимуть на екскурсії та у цікаві походи. Основи наукових знань учням недільної школи на громадських засадах викладатимуть наукові працівники ДІКЗ “Межибіж” та вчителі навколишніх шкіл.

Чимало батьків з Требухівців, Ставниці та самого Меджибожа вже виявили бажання, щоб їхні діти відвідували недільну школу, а 30 учнів прийшли на перше заняття. Наукові співробітники заповідника Ірина Леськів, Віктор Вєтров та Ігор Западенко разом з отцем Петром доступно і просто розповіли дітям та їхнім батькам про взаємодію релігії та науки: який цікавий слід вони залишили в історії України, Поділля, Меджибіжчини, і як нині вони у співпраці допомагають пізнавати і вдосконалювати оточуючий світ.

Відвідування занять недільної школи “Зерна добра” у Меджибізькій фортеці є вільним для усіх дітей, їхніх батьків та вчителів.