З нагоди Всесвітнього Дня туризму науковці Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” підготували школярам презентації на тему українського туризму та його перспектив, зокрема, й у рідному Меджибожі.

У заході взяли участь учні 10-11 класів Меджибізької та Требуховецької шкіл І-ІІІ ступенів разом із учителями. Метою круглого столу було продемонструвати туристичний потенціал як Меджибожа, так і цілої України. Меджибіж має всі шанси стати потужним українським туристичним центром, позаяк володіє унікальною історичною та культурною спадщиною, яку потрібно демонструвати світові.

Старшокласники ознайомились з повним спектром туристичних можливостей України, а головне – як на цьому можна створити власний бізнес та яку освіту треба здобути для досягнення своєї мети. Адже у сучасному світі професії готельно-ресторанної сфери стають щорік затребуванішими.

Далі школярі взяли участь в інтерактивній частині круглого столу. Розділившись на дві команди, разом із науковцями Меджибізької фортеці, вони із захопленням пройшли історичний квест музейними залами «У пошуках скарбу».

 

За підказками команд розгадували символічні загадки, розшифровували давні послання, та складали «історичні пазли». В кінці програми відбулось нагородження обох команд Меджибізькими сувенірами.