З Новим роком! Вистояли у 2014 – з надією дивимося у 2015!

Medzh_NY_2015

Шановні друзі! У важкому, буремному 2014 році нам довелося пізнати істину, що наша історія – це зброя, яка захищає народ. Наша культурна спадщина – це скарб, який необхідно захищати від агресії…Головні супротивники, яких ми побачили в обличчя, це безкультур’я, безграмотність, безпам’ятство. І не має значення, закордонні вони чи внутрішні, адже бездуховність чи фальшива духовність не мають ані батьківщини, ані нації.

Всім, хто працює на ниві української культури, професіоналам та аматорам, охоронцям культурної спадщини цього року довелося прийняти на себе чимало ударів. Реально дивимося на сьогодення: чимало ще доведеться витримати у 2015 році. Але головне, чого ми щиро бажаємо всій Україні і кожному з вас – щоб гармати і “гради” замовкли, і заговорили музи наук та мистецтв. Завдяки нашим друзям, відвідувачам, колегам, волонтерам наша по військовому потужна і водночас по жіночому тендітна Меджибізька фортеця пройшла через рік революції та війни – і з надією дивиться у мирне майбутнє.

Бажаємо вам щастя, доброго здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань! А головне бажання у нас всіх одне: мир і спокій на батьківській землі, нашій прадавній Україні. З Новим роком, друзі! Літописний Меджибіж гостинно чекає на вас!

З повагою,
колектив Державного
історико-культурного заповідника “Межибіж”