Книги від ДІКЗ “Межибіж” – Хмельницькій центральній міській бібліотеці

12802948_953321228055008_6547516595026276962_n

26 лютого 2016 р. Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” передав центральній бібліотеці міста Хмельницького добірку науково-краєзнавчих видань, зокрема – видання матеріалів конференцій “Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України”.

Саме цього дня у бібліотеці відбулася перша, пілотна зустріч з читачами у рамках проекту “Жива книга. Книги, які ніколи не стояли на полицях” – надзвичайно цікава ініціатива працівників бібліотеки, яка дає читачам можливість наживо поспілкуватися з неординарними людьми різних занять і професій. Працівники ДІКЗ “Межибіж” дали згоду взяти участь у наступних акціях “Жива книга”, а також обговорили з директором міської ЦБС Тамарою Козицькою наступні заходи та проекти, які можливо реалізувати спільно у Хмельницькому та Меджибожі.

Зокрема, бібліотекарі та музейники зацікавлені у співпраці в галузі інформаційних технологій. Обидві установи впродовж останніх років активно використовують для взаємодії з відвідувачами соціальні мережі, і мають досвід, яким діляться одна з одною. Оброворено також можливості ведення електронного каталогу наукової бібліотеки ДІКЗ “Межибіж”: Хмельницька міська ЦБС надасть музейникам організаційну та методичну допомогу у цій справі.

А від Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, окрім науково-краєзнавчих видань, на читачів бібліотеки цього року чекатимуть пересувна виставка “Цеглинка меджибізької фортеці” та інші цікаві події.

На фото:
Олег Погорілець та Ігор Западенко передають Тамарі Козицькій видання ДІКЗ “Межибіж”