ХХ конференція в Меджибожі – онлайн

ХХ науково-краєзнавча конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: музеї, заповідники, пам’ятки», яку присвячено 50-річчю відкриття музею у Меджибізькій фортеці та 20-річчю створення Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, через карантинну ситуацію ВІДБУДЕТЬСЯ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ.
Запрошуємо до 23 березня додатково зареєструватися для онлайн-доповідей. Після завершення реєстрації буде остаточно сформовано програму, яку Ви отримаєте разом з гіперпосиланням на конференцію на платформі Google Meet.

Робота конференції планується за такими напрямами:
– Музеї в суспільстві – науці, культурі, освіті: місія та методологія, від класичних засад до сучасного переосмислення.
– Музеї як центри збереження культурних ландшафтів та локальної культурної спадщини.
– Музей зовні і зсередини: теорія і практика сучасного музейництва в Україні та за кордоном. Методи, технології, творче освоєння музейного простору.
– Музеєфікація Меджибізької фортеці: минуле і перспективи.
– Вітчизняний і зарубіжний досвід музеєфікації пам’яток архітектури. Проблеми реставрації та пристосування фортифікаційних споруд під музейні експозиції, фондосховища, культурні та туристичні центри.
– Історія музейної справи. Наукова спадщина подвижників музейної справи в Україні та за кордоном: історіографія, бібліографія, наукові праці.

Участь у конференції є безкоштовною.
Робота онлайн-конференції розпочнеться 30 березня 2021 р. о 12:00 за Київським часом.
Регламент для виступів: до 10 хвилин (дотримання контролюватиметься модератором).
Інформація про конференцію у Facebook: https://www.facebook.com/events/409314493489356