У заповіднику відзначили день Святого Миколая

Кожного року, 19 грудня, українці святкують день Святого Миколая, не зважаючи на багаторічні спроби замінити його казковим Дідом Морозом. Особливо чекають цього дня діти, бо за добрі вчинки та гарну поведінку знаходять вранці під подушкою подарунки і солодощі.

У ДІКЗ «Межибіж» вже стало доброю традицією щорічно проводити спільно з парафією свт. Миколая Чудотворця святкове заняття дитячої недільної школи «Зерна добра» до дня Святого Миколая. На свято завітали учні місцевих шкіл, діти працівників заповідника, і навіть малеча дошкільного віку разом з батьками та бабусями.

Спочатку всіх зі прийдешніми святами привітав директор заповідника Олег Григорович Погорілець. Діти та батьки слухали розповідь о. Петра про життя святителя Миколая Чудотворця, брали активну участь у розвагах, вікторинах та майстер-класі з розмальовування кольоровими глазурами пряників «Миколайчиків».

У день вшанування Святителя Миколая Чудотворця всі діти з нетерпінням чекають на подарунки, тому кожен отримав солодкі гостинці і дитячі Біблії від святого, а також чудові враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії на наступний рік.