Меджибізьку фортецю з 12 травня відкрито для відвідувачів

У зв’язку з пом’якшенням умов карантину Меджибізька фортеця знов відчиняється для відвідувачів. Задля здоров’я персоналу та гостей умови відвідування змінюються, а застосування засобів санітарної безпеки залишається незмінним.

Обов’язковими є перебування на території заповідника та у музейних приміщеннях у масках, а також дотримання соціальної дистанції.

Вартість вхідних квитків на територію Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» з 12 травня 2020 р. до скасування карантинних обмежень:
дорослі – 50 грн.
школярі і студенти – 20 грн.
Діти до 6 років – безкоштовно
У вартість вхідного квитка входить огляд замку, Лицарської вежі, усіх музейних експозицій: історичної, етнографічної, Музею пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині (окрім спеціальних виставок, квитки для яких встановлено додатково).
Екскурсії для груп до 10 чоловік (дорослі, студенти, школярі) – вартість 100 грн. У зв’язку з необхідністю забезпечення соціальної дистанції до завершення карантину групи екскурсантів більше 10 чоловік підлягають обов’язковому поділу й обслуговуються згідно встановленої вартості кожної екскурсії.