“Меджибіж торговий” запрошує до містечка 1900-х років

Опинитися на вулиці Меджибожа 1900-х років, побачити товари містечкових крамничок та зробити селфі на повен зріст поряд з крамарями, покупцями та військовими тепер можна в історичному музеї Меджибізького замку. Тут відкрито нову експозицію-фотозону “Меджибіж торговий”, яка наочно розповідає, що магазинів у давньому Меджибожі було стільки ж, скільки дверей у будинках на головній вулиці – а навіть більше.

“Варшавський магазин галантерейних товарів”, “Петербурзька кондитерська”, канцелярська та книжкова крамниця, кілька аптек, бакалійних, ковбасних та інших магазинів, а також офіційний продаж справжніх американських швейних машин SINGER – такою була торгова мережа Меджибожа на початку минулого ХХ століття.
Офіційна презентація нової експозиції відбудеться 25 липня 2021 року, у День працівників торгівлі. Але вже зараз, коли розпочато туристичний сезон, у музейній залі Меджибізького замку можна пройтися тим дерев’яним тротуаром, зазирнути у вікна крамничок, побачити та почути нові цікаві історії від співробітників Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”.