Вартість вхідних квитків до Меджибізької фортеці (з 12 травня 2020 р.)

Вартість вхідних квитків на територію Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» з 12 травня 2020 р. до скасування карантинних обмежень:
дорослі – 50 грн.
школярі і студенти – 20 грн.
діти до 6 років у супроводі дорослих – безкоштовно
У вартість вхідного квитка входить огляд замку, Лицарської вежі, усіх музейних експозицій: історичної, етнографічної, Музею пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині (окрім спеціальних виставок, квитки для яких встановлено додатково).
Екскурсії для груп до 10 чоловік (дорослі, студенти, школярі) – вартість 100 грн. У зв’язку з необхідністю забезпечення соціальної дистанції до завершення карантину групи екскурсантів більше 10 чоловік підлягають обов’язковому поділу й обслуговуються згідно встановленої вартості кожної екскурсії.
НОВА ПОСЛУГА: Вхідний квиток з включеною послугою «Марафон сімейних екскурсій» для груп від 3 до 10 осіб (можна замовити у вихідні та дні державних свят):
дорослі – 100 грн.;
школярі і студенти – 40 грн.;
діти до 6 років у супроводі дорослих – безкоштовно.
Вхідний квиток з включеною послугою «Марафон сімейних екскурсій» дає право групі замовити за одне відвідання програму з трьох різних тематичних екскурсій загальною тривалістю 45-60 хвилин без придбання окремого екскурсійного квитка, а також право на самостійний огляд території фортеці, Лицарської вежі та усіх діючих експозицій.
Фото- відео зйомка:
Аматорська фото- відео зйомка під час екскурсій чи туристичного відвідування – безкоштовно.
Професійна фото- відео зйомка, фотосесії урочистих подій – 200 грн.