Запрошуємо відвідувачів до нових археологічних знахідок!

В Меджибізькій фортеці оновлено експозицію археологічного виставкового залу. Оформлені нові вітрини та розділи залу і доповнені експонатами вже існуючі експозиції.

Сьогодні в виставковому археологічному залі представлені кахлі від кінця XIV до XVIII ст. В окремих вітринах виставлені нумізматика та товарні і почтові пломби від XVI до початку XX ст. Розділи зброї поповнились знахідками коліщатих замків крем’яних пістолів XVI-XVII ст. Відновлені розділи кераміки де крім фаянсу і порцеляни XVIII-XIX ст. представлені нові фрагменти Меджибізьких мисок XIX ст., а також нові відреставровані керамічні вироби початку XVII ст.

Окремий розділ виставкового залу присвячений археологічній кераміці Меджибізької фортеці від часів Київської Русі до XIX ст., яку можна взяти в руки і відчути дотик до «справжньої» матеріальної історії. В другій частині залу розташована «Жива археологічна лабораторія», де постійно відбувається процес обробки археологічного матеріалу, реставрація артефактів, проходять наукові експерименти. Наші відвідувачі можуть наочно спостерігати за камеральною роботою археологів, та почути цікаві відповіді професіоналів на свої запитання.

ВСІ АРТЕФАКТИ, ЩО ПРЕДСТАВЛЕНІ В ВИСТАВКОВОМУ АРХЕОЛОГІЧНОМУ ЗАЛІ ЗНАЙДЕНІ В МЕДЖИБІЖЗЬКІЙ ФОРТЕЦІ