Відбулась презентація туристичного путівника “Хмельницька область”

9 квітня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Островського у м. Хмельницькому відбулася презентація туристичного путівника “Хмельницька область”. В презентації брали участь видавець Борис Логінов, член редколегії професор, академік Української академії історичних наук (УАІН), директор Центру дослідження історії Поділля Інституту історії Укаїни НАН України Лев Баженов, заступник міського голови міста Славути Галина Фурманчук, науковці Сергій Єсюнін, керівник Центру туристичної інформації Володимир Царук, директори обласних музеїв та керівники провідних туристичних підприємств Хмельницької області. Всім присутнім були вручені від імені видавництва «Богдана» путівник «Хмельницька область».

Хмельниччина – один із найбільш цікавих та загадкових куточків України. Путівник розповідає про надзвичайно різноманітний край – Хмельницьку область, в якій висвітлена історія міст та селищ регіону, найцікавіші пам’ятки краю і все, що може зацікавити туристів. Видавці переконують, що запропоновані об’єкти будуть цікавими як українським, так і закордонним туристам. “В кожному путівнику є розповідь як дістатися того об’єкта, про який йдеться в путівнику, скільки кілометрів, тобто, це – відстань, це – карти, це – схеми, GPS-координати кожного об’єкта, які зроблять подорож комфортною”, – розповідає Борис Логінов, директор видавництва, яке видало туристичий путівник.

В путівнику висвітлено понад 1000 ілюстрацій і схем, які надають змогу подорожувати без гіда та відчути всі смаки краю, яким подорожуєш.