Виставка “Меджибіж та його пам’ятки”

Міжнародний день пам’яток і визначних місць відзначається з 1983 року за ініціативою Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (IKOMOC). Він спрямований на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю ефективних зусиль заради збереження її для подальших поколінь.В Україні цей день має назву “День пам’яток історії та культури”, його відзначають щорічно 18 квітня з 1999 року. Його Девізом став заклик «Збережемо нашу історичну батьківщину».
З нагоди Міжнародного дня пам’яток та історичних місць в цьому році у Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж” діє виставка “Меджибіж та його пам’ятки”. Головною метою якої є ознайомлення відвідувачів зі старовинними памʼятками Меджибіжчини. Інформаційно-просвітницька виставка складається з фотоматеріалів, планшетів та альбомів архітектурних креслень й ілюструє багатогранність архітектурної спадщини.
Виставка розрахована на широку аудиторію відвідувачів ДІКЗ “Межибіж”, передусім молодь, студентів, дітей та всіх хто цікавиться старожитностями свого краю зокрема та України взагалі.