Бібліотека заповідника поповнилась новими книгами

Бібліотека Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» поповнилась новими книгами, переданими Національним музеєм Голодомору-геноциду (м. Київ). 57 екземплярів стануть хорошим доповненням бібліотечного фонду заповідника та будуть в нагоді не лише науковцям, а й всім охочим дослідити правдиву історію України без міфів та штучно нав’язаних штампів.

В основному це видання на тему Голодомору в Україні: 21 том «Книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні», а також нові дослідження істориків та науковців Національного музею Голодомору-геноциду. Також є примірники книг, які розкривають події періоду української революції 1917-1921 років, зокрема діяльність українського державного, військового та політичного діяча Симона Петлюри. Науково-документальні журнали «З архівів ВУЧК-ГПУ-НКВД-КГБ» містять документальні матеріали закритих архівів спецслужб, правоохоронних органів, біографічні нариси про діячів дисидентських (опозиційних) рухів 1960-1980-х років в Україні, які стали жертвами політ, репресій у СРСР, мартиролог імен загиблих у тюрмах і таборах НКВС. Доповненням книжкових виставок в заповіднику стане чудове перевидання поетичної збірки «Українська муза», в якій надруковані твори більше 130 українських письменників.

В музейній експозиції «Музей пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 році на Хмельниччині» діє тимчасова виставка переданих заповіднику книг.

Дирекція та науковці заповідника щиро вдячні колективу Національного музею Голодомору-геноциду за методичну допомогу та сподіваються на продовження успішної співпраці на благо спільних інтересів.